Remi Makarana s Tjumenom

Hrvatski prvak uzeo bod prvaku Rusije i domaćinu Elitnog kola

22.11.2019.

Hrvatski malonogometni prvak remizirao je u drugom kolu turnira u Rusiji s momčadi Tjumena, pruživši odličnu partiju za 3:3 na semaforu.

Nakon uvodnog poraza od aktualnog europskog prvaka, Sportinga iz Lisabona, momčad Novo Vrijeme Apfel sastala se u Elitnom kolu Lige prvaka s ruskim prvakom Tjumenom, domaćinom turnira i jednim od najsnažnijih europskih sastava.

Tjumen je u osmoj i devetoj minuti poveo 2:0 pogocima Antoškina i Taffyja, no Osredkar je ubrzo smanjio zaostatak, da bi prije odlaska na odmor Fideršek poravnao rezultat na 2:2.

U 29. minuti Antoškin ponovno donosi Rusima prednost, no Makarani su ponovno imali odgovor - Fideršek u 33. minuti pogađa za konačnih 3:3 i prvi, povijesni bod u Elitnom kolu.

U drugoj utakmici drugog kola Sporting je pobijedio kazahstanski Ajat 5:2, a u trećem kolu Novo Vrijeme Apfel igra protiv Ajata - u nedjelju, 24. studenoga s početkom u 11:00 sati.