Poraz Modrih u Italiji

Atalanta uzvratila Dinamu, slijedi rasplet protiv Cityja

26.11.2019.

Nogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su u utorak u petom kolu Skupine C Lige prvaka: Atalanta je bila bolja rezultatom 2:0.

Hrvatski prvak gostovao je kod Atalante na San Siru, a kući se ipak vraća praznih ruku, s obzirom da je talijanski predstavnik osvojio sva tri boda.

Momčad iz Bergama povela je u 27. minuti, kada je Muriel realizirao kazneni udarac, a na početku drugog poluvremena Gomez preciznim prizemnim udarcem pronalazi suprotni kut Dinamovih vrata. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu.

Modri su u prvom kolu na Maksimiru pobijedili Atalantu 4:0, a posljednje kolo grupne faze dočekuju na trećoj poziciji Skupine C. Manchester City i Šahtar odigrali su neriješenih 1:1.

U zadnjih 90 minuta sastaju se Dinamo - Manchester City te Šahtar - Atalanta.