Poraz od vodećeg bundesligaša

Ivan Perišić jedini strijelac Bayerna kod Borussije (M)

07.12.2019.

Ivan Perišić postigao je u subotu novi pogodak u dresu Bayerna, u porazu Bavaraca kod prvoplasirane Borussije iz Mönchengladbacha.

U 14. kolu Bundeslige Bayern je gostovao u Mönchengladbachu, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao već u 20. minuti, umjesto ozlijeđenog Tolissa.

U 49. minuti upravo je Perišić doveo Bavarce u vodstvo, odličnim okretom i učinkovitim udarcem s petnaestak metara koji je prevario domaćeg vratara.

Ipak, Borussia (M) je do kraja utakmice preokrenula rezultat i pobijedila 2:1, pogocima Bensebainija u 60. minuti i drugoj minuti sudačke nadoknade s bijele točke.

Borussia (M) vodi na tablici s bodom prednosti ispred RB Leipziga, a Bayern je trenutačno na sedmoj poziciji.