Čovjek odluke

Ante Rebić premijernim pogocima osigurao pobjedu Milanu

19.01.2020.

Napadač Vatrenih Ante Rebić poveo je preokret Milana protiv Udinesea i naposljetku u sudačkoj nadoknadi osigurao svojoj momčadi vrijednu pobjedu (3:2).

Milan je ugostio Udinese u sklopu 20. kola talijanskog prvenstva, a na poluvrijeme je otišao s minimalnim zaostatkom, zahvaljujući pogotku Stryger Larsena iz šeste minute.

Na odmoru je u igru ušao Ante Rebić, umjesto Bonaventure, i već u 48. minuti iz sredine kaznenog prostora okončao akciju za poravnanje na 1:1.

Potom je Hernandez donio prednost Milanu, no Lasagna je u 85. minuti precizan za izjednačenje na 2:2. U trećoj minuti sudačke nadoknade Rebić je primio loptu na rubu kaznenog prostora, izborio se za prostor za udarac i osigurao Milanu sva tri boda.

Milan se tako uspeo na osmo mjesto ligaškog poretka.