Brekalo asistent za Wolfsburg

Bayern uvjerljiv, Perišić i zabio i asistirao glavom

19.01.2020.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić uklopio se u pobjednički nastup Bayerna na gostovanju kod berlinske Herthe, a Josip Brekalo pomogao je ublažiti poraz Wolfsburga kod Kölna.

Aktualni njemački prvak pobijedio je u gostima Herthu 4:0, a Ivan Perišić odradio je za bavarsku momčad svih 90 minuta te bio jedan od glavnih aktera novog uspjeha.

Naime, hrvatski je ofenzivac nakon sat vremena igre glavom spustio loptu Mülleru za vodeći pogodak, da bi potom Lewandowski s bijele točke te Alcantara postigli drugi i treći pogodak.

Igrala se 84. minuta kada je Müller ubacio, a Perišić glavom zatresao mrežu berlinskog sastava i tako postavio konačni ishod.

Nakon 18 odigranih kola, Bayern za prvoplasiranim Leipzigom zaostaje četiri boda.

Wolfsburg je u subotu poražen kod Kölna 3:1, a asistent za jedini pogodak gostiju bio je ofenzivac Vatrenih Josip Brekalo, koji je u 66. minuti proigrao strijelca Steffena. Brekalo je igrao do 77. minute.