Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Grassroots > Veterani

Od 21. do 23. veljače

Rekordan broj
momčadi na 18.
Dvoranskom prvenstvu
veterana HNS-a

04.02.2020.
Rekordan broj momčadi na 18. Dvoranskom prvenstvu veterana HNS-a
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Novo izdanje Dvoranskog prvenstva veterana Hrvatskog nogometnog saveza bit će održano od 21. do 23. veljače u Donjoj Stubici.

Sportska dvorana u Donjoj Stubici ugostit će 18. po redu Dvoransko prvenstvo veterana HNS-a na kojemu će sudjelovati rekordnih 36 momčadi te će biti odigrane čak 52 utakmice.

Momčadi su podijeljene u 12 skupina po tri, a pobjednici skupina i četiri najbolje drugoplasirane momčadi izborit će plasman u osminu finala. 

Natjecanje po skupinama počinje u petak, 21. veljače u 14:00 sati, a završava u subotu, 22. veljače u 16:30 sati. Utakmice osmine finala i četvrtfinala na rasporedu su također u subotu, dok se u nedjelju, 23. veljače igraju polufinala (10:00 i 10:40), utakmica za treće mjesto (11:30) i finale (12:15).

Cjelokupne propozicije natjecanja mogu se preuzeti na ovoj poveznici.

Skupina A: Standard (Nova Šarovka), Zagorec (Krapina), Banzogo (Šibenik)
Skupina B: Oroslavje, GOŠK (Kaštel Gomilica), Starigrad
Skupina C: Ivančica Veterani (Ivanec), Neretva (Metković), Mladost (Obrezina)
Skupina D: Barutana (Šibenik), Remetinec, Mladost (Petrinja)
Skupina E: GOŠK Dubrovnik Veteran 79, HAŠK 1903 (Zagreb), Stubica
Skupina F: Novi list (Rijeka), Lokomotiva (Zagreb), Veterani Nedelišće
Skupina G: Župa Dubrovačka, Polet - Rukavina promet (Sveta Klara), Siscia
Skupina H: Gorica, Bilice, Moslavina (Kutina)
Skupina I: Zrinski (Ozalj), Kašina Dado gradnja, Lepoglava
Skupina J: Jadran LP, Veterani Zaprešić, Osvit (Đelekovec)
Skupina K: Jadran (Poreč), Jaska (Jastrebarsko), Pirovac
Skupina L: VG Boys (Velika Gorica), Pazin Veterani, Zlatna ribica (Brodarica)

Učitaj više