Sraz Hoffenheima i Wolfsburga

Kramarić strijelac i asistent, Brekalo slavio pobjedu

15.02.2020.

Josip Brekalo i njegov Wolfsburg ubilježili su gostujuću pobjedu kod Hoffenheima Andreja Kramarića, koji je bio i strijelac i asistent za svoju momčad.

Hoffenheim je ugostio Wolfsburg u sklopu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva, pri čemu je Andrej Kramarić odigrao cijeli susret za domaćine, dok je Josip Brekalo u igru ušao u 69. minuti. Marin Pongračić zbog crvenog kartona u prošlom kolu nije imao pravo nastupa.

Wolfsburg je poveo pogotkom Weghorsta s bijele točke, a izjednačio je Baumgartner na samom kraju prvog poluvremena, na Kramarićevu asistenciju.

Početkom nastavka Weghorst još jednom realizira kazneni udarac za novu prednost Wolfsburga, da bi u 60. minuti Kramarić pogodio s bijele točke na drugoj strani terena, za izjednačenje na 2:2.

Pobjedu je Wolfsburgu osigurao Weghorst, hat-trickom koji je upotpunio u 71. minuti (3:2), a osmoplasirani Hoffenheim ima dva boda više od devetoplasiranog Wolfsburga (33-31).