Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacija > Ženska > U-19

Prijateljski susreti

Hrvatska U-17 i U-19
u Metkoviću protiv
Neretve, Splita i BiH

22.02.2020.
Hrvatska U-17 i U-19 u Metkoviću protiv Neretve, Splita i BiH
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS

Hrvatske ženske reprezentacije do 17 i 19 godina starosti odigrat će idućeg tjedna u Metkoviću po dvije prijateljske utakmice.

Okupljanje nacionalnih selekcija na rasporedu je u nedjelju, 23. veljače, a nakon treninga u ponedjeljak, Hrvatska U-17 sastat će se u utorak, 25. veljače u 12:00 sati s ekipom ŽNK Neretva.

Istog dana u 15:00 sati Hrvatska U-19 igra protiv vršnjakinja iz Bosne i Hercegovine.

Nove su utakmice na rasporedu u četvrtak, 27. veljače: u 11:00 sati igra se novi ogled Hrvatske U-19 s Bosnom i Hercegovinom, a Hrvatska U-17 u 14:30 igra protiv ŽNK Split.

Hrvatsku U-17 vodi izbornica Stella Gotal, a na popisu igračica nalaze se Danijela Vidović (Rijeka), Savannah Sabo (IMT), Gabrijela Martinović (Osijek), Patricija Crkvenčić (Dinamo), Laura Ciglević (Agram), Ema Šulentić (Rijeka), Lana Novak (Agram), Petra Mikulica (Rijeka), Nika Jakir (Honefoss), Paula Škrlec (Dinamo), Anamari Bošnjak (Agram), Nela Andrić (Osijek), Dora Adamović (Osijek), Antonela Blažević (Osijek), Tara Verbanac (Rijeka), Sara Ivandić (Donat), Paula Vidović (Bayern), Emilia Cindrić (Hyllie), Barbara Živković (Osijek), Anja Prskalo (Marjan), Jelena Matanić (Osijek), Leona Ahmeti (Osijek) i Ana Filipović (Dinamo).

Hrvatsku U-19 pod vodstvom izbornika Božidara Miletića predstavljat će Laura Fiket (Pregrada), Katarina Pranješ (Osijek), Ana Pavičić (Agram), Gabrijela Dugandžić (Neretva), Ana Previšić (Alemannia Aachen), Lucija Domazet (Donat), Mara Stančić (Rijeka), Fatjesa Gegollaj (Split), Karla Kurkutović (Viktorija), Ena Pernar (Osijek), Nensi Adamović (Donat), Andrea Glibo (Wacker), Ana Jakobašić (Agram), Karla Šabašov (Donat), Nika Petarić (Dinamo), Ana Kalaj (Agram), Paula Bačić (Donat), Elena Šipoš (Osijek) i Lucija Jović (Rijeka).

Učitaj više