Prijateljski susret

BiH u Opuzenu nadjačala Hrvatsku U-19

25.02.2020.

Hrvatska ženska reprezentacija do 19 godina odigrala je u Opuzenu prvu ovotjednu prijateljsku utakmicu protiv Bosne i Hercegovine.

U-19: HRVATSKA - BOSNA I HERCEGOVINA 1:3 (1:2)
Prijateljska utakmica, Opuzen.

Strijelci: 0:1 - Karišumović (11'), 1:1 - Pernar (25'), 1:2 - Krajnić (28'), 1:3 - Karišumović (89')

Hrvatska: Adamović (46' Vidović), Domazet, Pavičić (46' Jakobašić), Pranješ, Lucić, Gegollaj, Petarić, Pernar, Previšić (85' Bačić), Stančić (46' Kurkutović), Šabašov (67' Kalaj). Izbornik: B. Miletić.

Bosanskohercegovačke reprezentativke do 19 godina starosti pobijedile su Hrvatsku u prvom ovotjednom prijateljskom susretu, a rezultat je u Opuzenu bio 3:1 za gošće.

Karišumović je dovela Bosnu i Hercegovinu u vodstvo nakon 11 minuta igre, a Pernar je u 25. minuti izjednačila na 1:1. Međutim, već tri minute poslije Krajnić vraća prednost na bosanskohercegovačku stranu.

"Točku na i" stavila je Karišumović svojim drugim pogotkom, u samoj završnici dvoboja, a drugi je sraz istih suparnica na rasporedu u četvrtak, 27. veljače, s početkom u 11:00 sati.