Učinkovito drugo poluvrijeme

Visoka pobjeda Hrvatske U-17 nad domaćinom Neretvom

25.02.2020.

Hrvatske reprezentativke do 17 godina učinkovitim su nastupom u drugom poluvremenu svladale svog domaćina, ekipu Neretve.

NERETVA - HRVATSKA U-17 1:6 (1:1)
Prijateljska utakmica, Metković.

Strijelci: 0:1 - Adamović (14'), 1:1 - Bulum (37'), 1:2 - Verbanac (53'), 1:3 - Novak (60'), 1:4 - Matanić (68'), 1:5 - Matanić (70'), 1:6 - Blažević (77')

Hrvatska U-17: D. Vidović (46' Sabo, 78' Filipović), Bošnjak (46' Škrlec), Ciglević (31' Prskalo), Crkvenčić, Ivandić (72' Ahmeti), Adamović (65' Matanić), Martinović (43' Mikulica), Novak (72' Cindrić), P. Vidović (46' Živković), Verbanac, Andrić (65' Blažević). Izbornica: S. Gotal.

ŽNK Neretva ugostila je u utorak u Metkoviću Hrvatsku U-17, a rezultat je na poluvremenu bio neriješenih 1:1, zahvaljujući pogocima Adamović s jedne i Bulum s druge strane.

Izabranice Stelle Gotal u nastavku su, međutim, postigle čak pet pogodaka i upisale visoku pobjedu 6:1, a precizne su bile dva puta Matanić te po jednom Verbanac, Novak i Blažević.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina u četvrtak, 27. veljače, igra i protiv ŽNK Split, a utakmica počinje u 14:30 sati.