Susret u Pločama

Hrvatska U-19 u drugom susretu remizirala s BiH

28.02.2020.

Hrvatske reprezentativke do 19 godina starosti svoj su drugi ovotjedni okršaj s Bosnom i Hercegovinom odradile u Pločama, a rezultat je bio neriješenih 2:2.

U-19: HRVATSKA - BOSNA I HERCEGOVINA 2:2 (0:0)
Prijateljska utakmica, Ploče.

Strijelci: 0:1 - Husić (49'), 1:1 - Pernar (56'), 2:1 - Pranješ (58'), 2:2 - Zukić (61')

Hrvatska: Sabo, Pavičić, Pranješ, Lucić, Gegollaj, Petarić, Pernar, Kurkutović, Previšić (64' Jakir), Stančić (46' Glibo), Bačić (34' Kalaj). Izbornik: B. Miletić.

Nakon što je u utorak u Opuzenu bosanskohercegovačka nacionalna selekcija slavila rezultatom 3:1, Hrvatska U-19 pod vodstvom izbornika Božidara Miletića iste je suparnice ugostila i u četvrtak u Pločama.

U prvom poluvremenu pogodaka nije bilo, a potom su unutar 12 minuta pala čak četiri. Husić je dovela Bosnu i Hercegovinu u vodstvo u 49. minuti, a Pernar je izjednačila u 56. minuti.

Samo dvije minute poslije Pranješ je precizna za hrvatsko vodstvo, da bi Zukić u 61. minuti ispisala na semaforu konačnih 2:2.