Zaigrao i Šutalo

Mario Pašalić poveo Atalantu prema pobjedi nad Napolijem

02.07.2020.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je strijelac vodećeg pogotka u dvoboju Atalante i Napolija, koji je pripao momčadi iz Bergama rezultatom 2:0.

Atalanta je u četvrtak upisala sedmu uzastopnu pobjedu, svladavši goste iz Napulja, te napravila još jedan važan korak prema novom plasmanu u elitno europsko klupsko natjecanje, Ligu prvaka.

Samo dvije minute nakon početka drugog poluvremena, Gomez je ubacio, a vezni igrač Vatrenih Mario Pašalić glavom proslijedio loptu u mrežu za vodstvo.

Već u 55. minuti Gosens postavlja konačnih 2:0, a Pašalić je igrao do 88. minute, kada umjesto njega u igru ulazi Tameze. U samoj završnici u dresu Atalante zaigrao je i mladi hrvatski branič Boško Šutalo.

Nakon 29 odigranih kola, momčad iz Bergama ima 60 bodova, četiri manje od trećeplasiranog Brozovićevog Intera, a čak 12 više od petoplasirane Rome.