Gostovanje kod Ahmata

Nikola Vlašić ponovno među strijelcima, CSKA uvjerljiv

04.07.2020.

U posljednje dvije ligaške utakmice, protiv Spartaka i Ahmata, Nikola Vlašić postigao je ukupno tri pogotka, a njegova je momčad osvojila svih šest bodova.

Nakon što je postigao oba pogotka u pobjedi (2:0) protiv gradskog rivala Spartaka, Nikola Vlašić na listu se strijelaca upisao i u subotnjem ligaškom gostovanju kod Ahmata.

CSKA je poveo u 61. minuti zahvaljujući Čalovu, a već u idućem napadu, nakon obrane domaćeg vratara, najbolje se snašao upravo Vlašić i pronašao put do mreže.

Za konačnih 4:0 pobrinuli su se Sigurdsson i autogol Semenova, a Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, dok Kristijan Bistrović nije imao pravo nastupa zbog žutih kartona. U redovima Ahmata svih je 90 minuta odradio Zoran Nižić.

Nakon 26 odigranih kola, Moskovljani na tablici drže petu poziciju, bodovno poravnati s Rostovom.