Tri pogotka u četiri utakmice

Rebić po ulasku s klupe precizan i protiv Lazija

05.07.2020.

Ante Rebić potvrdio je u subotu vrijednu gostujuću pobjedu svog Milana na gostovanju kod drugoplasiranog Lazija.

Milan je snage s Lazijem odmjerio u sklopu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva, a pobjeda crveno-crnih rezultatom 3:0 dovela je Antu Rebića i njegove suigrače na šesto mjesto poretka, dva boda iza Rome, uz utakmicu više.

U prvom su djelu put do mreže domaćeg sastava pronašli Calhanoglu i Ibrahimović, a Rebić je u igru ušao na poluvremenu, upravo umjesto Ibrahimovića.

Igrala se 59. minuta kada je Bonaventura uposlio hrvatskog napadača, koji matira Strakoshu i stavlja "točku na i" Milanovog uspjeha.

Rebiću je to bio treći pogodak u četiri ligaške utakmice nakon prekida natjecanja zbog epidemije koronavirusa te ukupno deseti za Milan u svim ovosezonskim natjecanjima.