Bistrović dodao asistenciju

Nikola Vlašić strijelac i asistent u trećoj uzastopnoj pobjedi CSKA

08.07.2020.

Nikola Vlašić ugradio je u novu pobjedu svoje momčadi po jedan pogodak i asistenciju, a Kristijan Bistrović također se upisao među asistente.

Moskovski CSKA stigao je u srijedu do svoje treće ligaške pobjede zaredom, svladavši Orenburg u gostima 4:0, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ponovno je bio jedna od ključnih figura.

Vlašić je u 32. minuti asistirao Čalovu za vodeći pogodak, da bi u 59. minuti preciznim prizemnim udarcem u suprotni kut udvostručio prednost CSKA.

U 78. minuti Kristijan Bistrović je asistirao Šenikovu za treći pogodak, a Obljakov je u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat. Bistrović je u igru ušao početkom drugog poluvremena umjesto Maradišvilija, dok je Vlašića u 82. minuti zamijenio Tiknizjan.

S tri uzastopne pobjede, Moskovljani su stigli do trećeg mjesta prvenstvenog poretka, s bodom prednosti i dvije utakmice više od Krasnodara. Drugoplasirani Lokomotiv Vedrana Ćorluke bježi im četiri boda, a do kraja natjecanja ostala su još tri kola.