Pripremili vodeće pogotke

Rebić i Bistrović upisali važne asistencije za Milan i CSKA

13.07.2020.

Ante Rebić i Kristijan Bistrović asistencijama su dali doprinos svojim momčadima, koje su u nedjeljnim dvobojima upisale po jedan bod.

Nakon pobjeda nad dvije prvoplasirane momčadi Serie A, Lazijem i Juventusom, Milan je u dvoboju s izravnim konkurentom za europske pozicije Napolijem odigrao neriješenih 2:2.

Igrala se 20. minuta kada je hrvatski reprezentativac Ante Rebić lijepo uposlio strijelca Hernandeza za vodstvo crveno-crnih. Potom je domaćin u Napulju preokrenuo pogocima Di Lorenza i Mertensa, a bod je Milanu naposljetku osigurao Kessie iz kaznenog udarca.

Rebić, koji je u posljednjih 15 utakmica za Milan postigao 11 pogodaka, igrao je do 88. minute, a njegova je momčad ostala na dva boda zaostatka za šestoplasiranim Napolijem.

U 28. kolu ruskog prvenstva CSKA je u Moskvi ugostio Rubin iz Kazana, a Kristijan Bistrović u igru je ušao na poluvremenu te u 62. minuti asistirao Čalovu za vodeći pogodak Moskovljana. Međutim, Rubin je u 88. minuti preko Markova izjednačio na konačnih 1:1.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za CSKA, kao i Filip Uremović za Rubin.