Pretposljednje kolo ruske lige

Vlašić jedini strijelac CSKA u porazu kod Ćorlukinog Lokomotiva

16.07.2020.

Moskovski Lokomotiv pobijedio je u gradskom derbiju momčad CSKA 2:1, a Nikola Vlašić postigao je pogodak koji ipak nije bio dostatan barem za bod.

U 29. kolu ruskog prvenstva sastali su se Vedran Ćorluka i Nikola Vlašić, koji su odigrali cijelu utakmicu za Lokomotiv i CSKA, dok je Kristijan Bistrović u igru ušao u sudačkoj nadoknadi susreta.

Lokomotiv je poveo u 33. minuti, kada je Mirančuk realizirao kazneni udarac, a izjednačio je upravo Vlašić u 71. minuti, pogotkom iz blizine nakon odbijene lopte u šesnaestercu.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Mirančuk je još jednom precizan s bijele točke za konačnih 2:1, čime je Lokomotiv prekinuo niz remija i približio se osvajanju drugog mjesta, iza prvaka Zenita.

CSKA je na četvrtom mjestu s dva boda manje i utakmicom više od trećeplasiranog Krasnodara, a u posljednjem kolu na svom terenu dočekuje Tambov.