Na Ibrahimovićevu asistenciju

Novi pogodak Ante Rebića, visoka pobjeda Milana

19.07.2020.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić upisao je u subotu svoj 11. ovosezonski prvenstveni pogodak, u pobjedi Milana nad Bolognom 5:1.

Milan i Bologna sastali su se u sklopu 34. kola Serie A, a crveno-crni stekli su dva pogotka prednosti preko Saelemaekersa i Calhanoglua u prvom dijelu prvog poluvremena. Prije odlaska na odmor na 2:1 smanjio Tomiyasu, a 3:1 na semaforu ispisuje Bennacer početkom nastavka.

Igrala se 57. minuta kada je Ibrahimović uposlio Antu Rebića, koji nakon okreta lijevom nogom pogađa za 4:1. Konačni je rezultat postavio Calabria u sudačkoj nadoknadi, a Rebića je u 82. minuti zamijenio Colombo.

Ofenzivac Vatrenih ove sezone ima 11 pogodaka u ligaškom natjecanju te jedan u Kupu, dok Milan drži šesto mjesto na tablici, s bodom manje i utakmicom više od petoplasirane Rome.