Susret u Nedelišću

Hrvatska U-17 remizirala sa Slovačkom

13.08.2020.

U četvrtak je u Nedelišću odigrana prva od dvije ovotjedne prijateljske utakmice nacionalnih selekcija Hrvatske i Slovačke do 17 godina.

U-17: HRVATSKA - SLOVAČKA 2:2 (1:2)
Prijateljska utakmica, Nedelišće.

Strijelci: 1:0 - Žiković (26'), 1:1 - Jaššo (40'), 1:2 - Lacza (45'), 2:2 - Žiković (56')

Hrvatska: Tanjić (60' Mišević), Đolonga (60' Vrbančić), Klančir (70' Lukanić), Žiković, Manestar (33' Vidović), Ruškovački, Čuljak (70' Gibanjek), Dizdarević (70' Lukman), Batur (46' Begović), Mikolčić (65' Čabrajić), Rukavina. Izbornik: T. Rukavina.

U sklopu ljetnog kampa, Hrvatska U-17 ugostila je slovačke vršnjake u Nedelišću te je povela u 26. minuti, kada je precizan bio Žiković.

Međutim, Slovaci su krajem prvog poluvremena preokrenuli rezultat - strijelci su bili Jaššo i Lacza - da bi u 56. minuti Žiković svojim drugim pogotkom postavio konačnih 2:2.

Drugi susret istih suparnika na rasporedu je u nedjelju, 16. kolovoza u Čakovcu.