Glavna uloga hrvatskog napadača

Kramarić odveo Hoffenheim u drugo kolo Njemačkog kupa

13.09.2020.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je ključni igrač Hoffenheima u prolasku u drugo kolo Njemačkog kupa.

Susret prvog kola novog izdanja Njemačkog kupa između Chemnitzera i Hoffenheima obilježio je napadač Vatrenih Andrej Kramarić, koji je odigrao cijelu utakmicu te odradio glavnu ulogu u pobjedi svoje momčadi.

Kramarić je u 48. minuti donio gostima prednost, no ubrzo je izjednačio Freiberger te je utakmica otišla u produžetke. Chemnitzer je u 100. minuti poveo preko Bickela, da bi Kramarić u 111. minuti s bijele točke poravnao na 2:2 te osigurao izvođenje jedanaesteraca.

Upravo je Kramarić bio precizan u prvoj seriji, a Hoffenheim je naposljetku slavio 5:4 te će u prosincu zaigrati u drugom kolu Njemačkog kupa.