Pogodak odluke u sudačkoj nadoknadi

Kramarićev hat-trick za pobjedu na otvaranju Bundeslige

19.09.2020.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavlja s odličnom golgeterskom formom: u prvom kolu novog njemačkog prvenstva s tri je pogotka režirao uspjeh Hoffenheima.

Hoffenheim je na otvaranju nove bundesligaške sezone gostovao kod Kölna, a prvi je pogodak potpisao upravo napadač Vatrenih Andrej Kramarić, koji je u četvrtoj minuti kaznio propust domaće obrane i matirao vratara.

Sredinom prvog poluvremena izjednačio je Andersson, da bi Kramarić tik prije odlaska na odmor realizirao kazneni udarac za novo vodstvo Hoffenheima.

Igrala se 86. minuta kada je Drexler poravnao na 2:2, a neumoljivi hrvatski reprezentativac u drugoj minuti sudačke nadoknade prizemnim udarcem s petnaestak metara postavlja konačnih 3:2, za sva tri boda svoje momčadi.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu, a u drugom kolu Hoffenheim na svom terenu dočekuje aktualne prvake, sastav Bayerna iz Münchena.