Vatreni u odličnoj formi

Dva pogotka i asistencija: Vlašić igrač utakmice

26.10.2020.

Nikola Vlašić bio je prvo ime ligaškog susreta moskovskog CSKA i Arsenala iz Tule, koji je Vlašićeva momčad dobila rezultatom 5:1.

CSKA je ugostio Arsenal u sklopu 12. kola ruske lige te je upisao treću uzastopnu pobjedu kojom je ostao na samo dva boda zaostatka za vodećim Spartakom.

Čalov je doveo Moskovljane u vodstvo realiziravši kazneni udarac u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a na početku drugog na scenu je stupio Nikola Vlašić.

Hrvatski je reprezentativac u 50. minuti odmjerenim prizemnim udarcem pronašao suprotni kut za 2:0, da bi samo osam minuta poslije sjajno pogodio metu silovitim pokušajem iz daljine, za teško dostižnih 3:0.

Gosti su smanjili preko Đorđevića, a u samoj završnici Vlašić asistira Sigurdssonu za 4:1. Konačnih 5:1 ubrzo je postavio Obljakov.

Vlašić je igrao od početka do kraja te je naposljetku proglašen za igrača utakmice, a Kristijan Bistrović ostao je na klupi za pričuve.