Pogodak i asistencija

Igrač utakmice: Odličan povratak Andreja Kramarića

21.11.2020.

Andrej Kramarić vratio se na nogometne terene u svom stilu: pogotkom i asistencijom u sadržajnoj utakmici Hoffenheima.

Nakon reprezentativnih uzbuđenja, Hoffenheim je ugostio Stuttgart u sklopu osmog kola njemačke Bundeslige, a Andrej Kramarić vratio se u udarnu postavu svoje momčadi nakon više od mjesec dana prisilne stanke.

Hoffenheim je i poveo preko Baumgartnera, da bi Gonzalez i Wamangituka preokrenuli rezultat na 2:1 u korist gostiju.

Na početku drugog poluvremena upravo je Kramarić uposlio Sessegnona za izjednačenje na 2:2, a u 71. minuti Kramarić pogađa s bijele točke za domaće vodstvo 3:2.

Ipak, Stuttgart je naposljetku osvojio bod, zahvaljujući pogotku Kempfa u sudačkoj nadoknadi vremena (3:3).

Kramarić je izašao iz igre u prvoj minuti sudačkog dodatka, dok je Borna Sosa igrao za Stuttgart od 59. minute, kada je zamijenio Coulibalyja. Prema službenim bundesligaškim stranicama, Kramarić je svojom izvedbom zaslužio i naslov igrača utakmice.

Stuttgart s četiri uzastopna remija drži osmo mjesto, a Hoffenheim je na 12. poziciji ligaške tablice.