Madriđani pobijedili u Kupu

Vrsaljko se vratio pogotkom, Grbić debitirao za Atletico

17.12.2020.

Šime Vrsaljko vratio se na nogometne terene na najbolji mogući način, pogotkom, a prve je minute za Atletico Madrid upisao Ivo Grbić.

U prvom kolu ovosezonskog izdanja Kupa kralja, Atletico Madrid gostovao je kod Cardassara te pobjedom osigurao prolazak u nastavak natjecanja.

Prva su dva pogotka postigli Lemar i Sanchez u prvom poluvremenu, a u 76. minuti u igru je umjesto Sancheza ušao hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko, nakon devet mjeseci stanke zbog ozljede.

Samo sedam minuta poslije, Vrsaljko je na desnoj strani kaznenog prostora odlično dočekao ubačaj Torreire te mirno poslao loptu u mrežu za konačnih 3:0.

Cijelu je utakmicu vrata madridske momčadi čuvao hrvatski vratar Ivo Grbić, koji je u Atletico stigao iz zagrebačke Lokomotive. Bio mu je to prvi nastup u redovima španjolskog velikana.