Pod prečku

Luka Modrić među strijelcima Real Madrida kod Eibara

20.12.2020.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić postigao je pogodak u gostujućoj ligaškoj pobjedi Real Madrida.

Eibar je ugostio aktualnog prvaka Španjolske, momčad Real Madrida, u sklopu 14. kola Primere, a već u 13. minuti domaćin je imao dva pogotka zaostatka.

Mrežu Eibara načeo je Benzema već u šestoj minuti, da bi ubrzo isti igrač povratnom loptom poslužio kapetana Vatrenih Luku Modrića, koji silovitim udarcem šalje loptu pod prečku za 2:0.

Rezultat je potom smanjio Kike, a konačnih 3:1 za Real Madrid ispisuje Vazquez u sudačkoj nadoknadi dvoboja.

Modrića je u 72. minuti zamijenio Valverde, dok Kraljevski klub ima 29 bodova na svom kontu, koliko ima i gradski rival vodeći Atletico Šime Vrsaljka i Ive Grbića, pri čemu je Real Madrid odigrao dvije utakmice više.