Četvrti strijelac Bundeslige

Andrej Kramarić ponovno zabio Bayernu

30.01.2021.

Andrej Kramarić još je jednom smjestio loptu u mrežu europskog prvaka Bayerna, no njegov Hoffenheim u Münchenu nije mogao do bodova.

Nakon dvije uzastopne pobjede, u koje je Andrej Kramarić ugradio četiri pogotka, Hoffenheim je morao priznati poraz kod vodeće momčadi Bundeslige, aktualnog prvaka Bayerna.

Bavarci su krajem prvog dijela imali dva pogotka prednosti (Boateng, Müller), da bi u 44. minuti Kramarić smanjio rezultat na 2:1, izvrsnom realizacijom na ubačaj Beboua s desne strane.

U drugom su poluvremenu Lewandowski i Gnabry ispisali konačnih 4:1 na semaforu, a Kramarić je igrao od početka do kraja utakmice. Na ljestvici bundesligaških strijelaca Kramarić je četvrti, s ukupno 13 prvenstvenih pogodaka.

Bayern ima deset bodova i utakmicu više od drugoplasiranog RB Leipziga, dok je Hoffenheim na 12. poziciji s 22 boda, koliko imaju i Werder i Augsburg.