Nastavio niz

Ante Rebić dvostruki strijelac za Milan

07.02.2021.

Krilni napadač Vatrenih, Ante Rebić, bio je dvostruki strijelac za Milan u uvjerljivoj domaćoj pobjedi nad Crotoneom (4:0) kojom su se “rossoneri” vratili na vrh ljestvice Serie A.

Rebić je dva pogotka postigao u razmaku manjem od minute i pol, u 69. i 70. minuti, i stavio točku na “i” uvjerljivog trijumfa Milana. U oba navrata asistirao mu je Calhanoglu, Rebić je najprije poentirao glavom poslije udarca iz kuta, a zatim pogodio i iz voleja na povratnu loptu turskog veznjaka. Bili su to treći i četvrti Rebićev pogodak u Serie A ove sezone.

Preostale pogotke za “crveno-crne” postigao je Zlatan Ibrahimović, koji prešao brojku 500 u rubrici pogodaka u svojoj bogatoj karijeri i sada na kontu ima 501 gol. Raspodijelio ih je u 22 sezone i za devet različitih klubova. Rebić i Ibrahimović bili su na terenu do 77. minute kada su ih zamijenili Mandžukić i Hauge.