Protiv Jurićeve Verone

Milan Badelj u nadoknadi spasio Genou poraza

20.02.2021.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj donio je u subotu vrijedan bod svojoj momčadi, u 23. kolu Serie A.

Genoa je svoj prvenstveni niz bez poraza nastavila i protiv Hellas Verone, premda je sve do četvrte minute sudačke nadoknade bila u rezultatskom zaostatku, nakon što su Ilić i Faraoni s jedne te Šomorudov s druge strane ispisali na semaforu 2:1 za goste.

Domaćina je tada poraza spasio vezni igrač Vatrenih Milan Badelj, koji je mrežu zatresao odličnim udarcem s ruba kaznenog prostora (2:2).

Badelju je to bio prvi pogodak u dresu Genoe, u koju je stigao prošlog ljeta iz Lazija. Odigrao je cijelu utakmicu, dok je Marko Pjaca igru napustio u 55. minuti.

Nikola Kalinić zbog ozljede nije bio u kadru trenera Ivana Jurića, a Ivor Pandur ostao je među pričuvama.

Verona drži deveto mjesto na tablici, a Genoa je na 11. poziciji s osam bodova manje, pri čemu u sljedećem kolu gostuje kod vodećeg sastava lige, Brozovićevog i Perišićevog Intera.