Glavom nakon kornera

Ante Budimir pogodio za pobjedu Osasune protiv Villarreala

11.04.2021.

Hrvatski napadač Ante Budimir svojim je sedmim prvenstvenim pogotkom osigurao Osasuni sva tri boda na gostovanju kod Villarreala.

Villarreal je ugostio Osasunu u 30. kolu španjolskog nogometnog prvenstva, pri čemu je napadač Vatrenih Ante Budimir bio u početnoj postavi gostujućeg sastava.

Osasuna je povela u 64. minuti preko Moncayole, no Garcia je šest minuta poslije poslao loptu u vlastitu mrežu za izjednačenje.

Već u 74. minuti, nakon udarca iz kuta, Budimir je najviši u skoku te glavom cilja bliži gornji kut za konačnih 2:1, odnosno tri boda s kojima se Osasuna dodatno odmaknula od zone ispadanja.

Budimira je dvije minute nakon pogotka zamijenio Calleri, a na svom ligaškom kontu ove sezone ima sedam pogodaka.