kod Spezije

22.04.2021.
Ivan Perišić osigurao bod Interu kod Spezije
  • Weibo

Ivan Perišić, ofenzivac Vatrenih, bio je jedini strijelac svog Intera na ligaškom gostovanju kod Spezije, koje je završilo neriješenim rezultatom (1:1).

U lovu na naslov prvaka Italije, nogometaši Intera gostovali su u srijedu kod Spezije te su upisali drugi uzastopni remi, nakon što su prije tri dana odigrali neriješeno kod Napolija (1:1).

Spezia je u 32. kolu povela preko Fariasa u 12. minuti, a u 39. minuti, nakon ubačaja s desne strane, hrvatski reprezentativac Ivan Perišić uspio je iz blizine poslati loptu preko gol-crte za poravnanje na konačnih 1:1.

Perišića je u 74. minuti zamijenio Young, dok je Marcelo Brozović igrao od početka do kraja utakmice. U redovima Spezije Martin Erlić nije konkurirao za sastav.

Prvoplasirani Inter ima deset bodova više od drugoplasiranog Milana te 11 više od trećeplasiranog Juventusa, a u sljedećem kolu na domaćem terenu dočekuje Veronu.