Slijedi Danska

06.10.2021.

U prvom kolu međunarodnog prijateljskog turnira Hrvatska U-18 snage je odmjerila s Belgijom, koja je u Puli pobijedila rezultatom 2:1.

U-18: HRVATSKA - BELGIJA 1:2 (1:2)
Prijateljska utakmica, Pula.

Strijelci: 0:1 - Camara Aboul (19'), 1:1 - Monticelli (21'-ag), 1:2 - El Khannous (36'-11m)

Hrvatska: Silić, Bijelić (57' Đolonga), Klančir (81' Garić), Babić (57' Čabrajić), Prpić, Šimić (69' Topić), Gajzler (69' Antunović), Mikolčić (81' Lukanić), Bukvić (57' Šotiček), Matić, Capan (69' Hrgović). Izbornik: T. Rukavina.

Pod vodstvom izbornika Tomislava Rukavine, hrvatska nacionalna selekcija do 18 godina domaćin je prijateljskom turniru u Istri, a u prvom je nastupu igrala protiv Belgije.

Belgija je u Puli povela pogotkom Camare Aboula u 19. minuti, a odmah potom je stvari na početak vratio autogol Monticellija. Pobjedonosni pogodak za Belgiju postigao je El Khannous u 36. minuti iz kaznenog udarca.

U drugoj utakmici prvog kola Danska i Češka u Medulinu su odigrale neriješenih 3:3, a u drugom će kolu Hrvatska igrati protiv Danske. Taj je dvoboj na rasporedu 8. listopada u Medulinu, s početkom u 11:00 sati.