Odlična forma

Luka Modrić asistent i prvi put kapetan u pobjedi Reala

30.10.2021.

Luka Modrić, nastavlja s odličnim igrama u dresu Reala, u tijesnoj gostujućoj pobjedi nad Elcheom (2:1) kapetan Vatrenih bio je asistent uoči pogotka Viniciusa Juniora, koji je odlučio utakmicu.

Modrić je u 77. minuti prihvatio Kroosov pas i sjajno podvalio loptu Viniciusu Junioru, koji je u izravnom sučeljavanju s domaćim vratarom Casillom izašao kao pobjednik i zatresao suprotan kut za 2:0.

Pogodak se pokazao odlučujućim s obzirom na to da je u 86. minuti Milla ublažio poraz Elchea. Prethodno je Real Madrid poveo još jednim golom Viniciusa Juniora (22').

Luka Modrić igrao je do 84. minute kada ga je zamijenio Eduardo Camavinga. Uzgred, na ovoj je utakmici prvi put bio kapetan Reala kad je igru napustio Marcelo (66').