Pobjeda u derbiju

Ivan Perišić strijelac za Inter u trijumfu nad Napolijem

21.11.2021.

Krilni napadač Vatrenih, Ivan Perišić, bio je strijelac za Inter u pobjedi nad Napolijem (3:2) u derbiju 13. kola Serie A.

Perišić je pogotkom u 44. minuti doveo Nerazzurre u vodstvo i to nakon što je Napoli puno bolje ušao u utakmicu i poveo pogotkom Zielinskog već u 17. minuti. Calhanoglu je, međutim, u 25. minuti realizirao najstrožu kaznu, a onda dvadeset minuta poslije asistirao Perišiću za vodeći pogodak Crno-plavih.

Branitelji naslova bolju su igru okrunili i trećim pogotkom, u 61. minuti strijelac je bio Martinez, Martens je do kraja samo ublažio poraz.

Ivan Perišić igru je napustio u 88. minuti, a Marcelo Brozović odigrao svih 90 minuta za Inter, koji je Napoliju nanio prvi poraz ove sezone.