Uvjerljiva pobjeda Rennesa

Briljantni Lovro Majer tri puta asistirao istom suigraču

05.12.2021.

U visokoj pobjedi Rennesa kod St. Etiennea, hrvatski reprezentativac Lovro Majer upisao je tri asistencije, sve tri Martinu Terrieru za njegov hat-trick.

Lovro Majer ponovno se istaknuo izvanrednim nastupom u francuskom nogometnom prvenstvu. Njegov je Rennes na gostovanju kod St. Etiennea pobijedio rezultatom 5:0, a Majer je čak tri puta asistirao za pogodak.

Sva je tri puta uposlio Martina Terriera - u 22., 28. i 48. minuti utakmice, za prvi, drugi i četvrti pogodak svoje momčadi. U međuvremenu je Macon postigao autogol, a "točku na i" stavio je Ugochukwu u završnici dvoboja, samo dvije minute nakon što je zamijenio Majera.

Majerove tri asistencije istom suigraču u jednoj utakmici Ligue 1 prvi je takav slučaj od početka praćenja detaljne Optine statistike u sezoni 2006./2007.