100 nastupa u Ligi prvaka

Luka Modrić obilježio jubilej pobjedom i titulom igrača utakmice

07.12.2021.

Hrvatski kapetan Luka Modrić bio je kapetan i najbolji igrač Real Madrida u pobjedi nad Interom u šestom kolu Lige prvaka, što mu je bio jubilarni stoti nastup u elitnom europskom klupskom natjecanju.

Nogometaši Real Madrida osvojili su prvo mjesto u Skupini D Lige prvaka, nakon pobjede protiv talijanskog Intera (2:0) u posljednjem kolu grupne faze.

Pogotke su postigli Kroos u prvom te Asensio u drugom poluvremenu, a nagrada za najboljeg igrača utakmice dodijeljena je kapetanu hrvatske nogometne reprezentacije Luki Modriću.

Modrić je ovom utakmicom ubliježio svoj stoti nastup u Ligi prvaka te je tom prigodom nosio i kapetansku vrpcu Kraljevskog kluba.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović zaigrali su u početnoj postavi Intera, pri čemu je Perišić odigrao cijeli susret, dok je Brozović zamijenjen u 60. minuti.