Prijateljska utakmica

Hrvatska u Medulinu poražena od Latvije

24.03.2022.

Mlada hrvatska U-18 reprezentacija poražena je od Latvije (1:2) u prvoj od dviju uzastopnih prijateljskih utakmica u Medulinu.

Izabranici Tomislava Rukavine poraženi su unatoč činjenici što su od 65. minute igrali s igračem više uslijed isključenja Kristersa Volkovsa, koji je zaradio drugi žuti karton.

Gosti su poveli u 21. minuti pogotkom Luzunovsa, rezultat je izjednačio Kristijan Čabrajić u 27. minuti, a pobjedu Latvijcima donio Melnis u 75. minuti.

Drugu prijateljsku utakmicu Hrvatska i Latvija u Medulinu će odigrati u subotu, 27. ožujka.

HRVATSKA - LATVIJA 1:2

MEDULIN - Stadion u Medulinu. Sudac: Marin Vidulin. Pomoćnici: Daniel Starčević i David Ružić. Strijelci: 0:1 Luzunovs, 1:1 Čabrajić (27’), 1:2 Melnis (75’). Žuti kartoni: Tikvić (Hrvatska), Luzunovs, Volkovs, Kačanovs (Latvija). Crveni karton: Volkovs (65’-drugi žuti).

HRVATSKA: Sajko, Žiković, Rukavina, Capan (60’ Bodetić), Gajzler (70’ Gubijan), Mikolčić (85’ Lukanić), Vrcić (85’ Blažanović), Hrgović (70’ Šotiček), Tikvić, Čabrajić (60’ Babić), Bukvić (60’ Kukoč).