Važne uloge Vatrenih

Počinju ligaška natjecanja: Čolak strijelac, Kramarić asistent

07.08.2022.

Antonio Mirko Čolak ubilježio je prvi prvenstveni pogodak za Rangerse, a Andrej Kramarić pripremio je prvi pogodak Hoffenheima u novom izdanju Bundeslige.

Rangersi su u drugom kolu škotskog Premiershipa dočekali Kilmarnock i pobijedili 2:0, a strijelac vodećeg pogotka, u 51. minuti, bio je hrvatski reprezentativac Antonio Mirko Čolak, koji je ovoga ljeta preselio na Ibrox.

Precizan je bio s desetak metara, a igrao je do 64. minute - kada je u igru ušao Borna Barišić

U prvom kolu njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je gostovao kod Borussije u Monchengladbachu, a poveo je u 25. minuti, kada je Andrej Kramarić uposlio strijelca Skova.

Međutim, domaćin je do kraja utakmice iskoristio igrača više i slavio 3:1, a Kramarić je zamijenjen u 80. minuti.