Otvaranje Uefine Lige mladeži

Odlični Dinamovi juniori pobijedili Chelsea

06.09.2022.

U uvertiri okršaja seniorskih momčadi Dinama i Chelseaja u Ligi prvaka, mlada momčad Modrih svladala je vršnjake iz Londona 4:2.

U Skupini E ovogodišnje Uefine Lige mladeži natječu se Milan, Chelsea, RB Salzburg i zagrebački Dinamo, kao i u seniorskom izdanju Lige prvaka, a Dinamovi juniori u prvom su kolu svladali Chelsea.

U Kranjčevićevoj je bilo 4:2 za Modre, pri čemu su pogotke postigli Gubijan u šestoj i Rukavina u 20. minuti, a nakon što je Castledine smanjio rezultat, precizni su bili još Krdžalić u prvom dijelu te Topić početkom drugog poluvremena. Castledine je desetak minuta prije kraja ublažio poraz engleskog predstavnika.

Drugi susret prvog kola Skupine E odigrat će RB Salzburg i Milan, a Dinamo u drugom kolu gostuje kod Milana.