Prijateljska utakmica

Hrvatska u Brežicama remizirala sa Slovenijom

15.09.2022.

Mlada hrvatska U-17 reprezentacija remizirala (2:2) je u Brežicama sa Slovenijom u drugoj uzastopnoj prijateljskoj utakmici.

Izabranici Roberta Jarnija dvaput su gubili i vraćali se u rezultatski egal. Slovenci su poveli pogotkom Luke Dovžana Karahodžića već u prvoj minuti, izjednačujući gol za Hrvatsku postigao je Ante Sušak (57’), a domaćin opet poveo u 69. minuti pogotkom Kristijana Bendre iz jedanaesterca. Konačni rezultat postigao je Maro Kosović u 77. minuti.

SLOVENIJA - HRVATSKA 2:2

BREŽICE Stadion u Brežicama. Sudac: Gregor Kramer. Pomoćnici: Lobe i Nagobe. Strijelci: 1:0 Dovžan Karahodžić (1’), 1:1 Sušak (57’), 2:1 Bendra (69’-11m), 2:2 Kosović (77’). Žuti kartoni: Krajnc, Jakupović, Obrić, Pejičić (Slovenija), Ćalušić, Majić, Rimac (Hrvatska).

HRVATSKA: Letica, Fridl (46’ Jureško), Bikić (76’ Skelin), Babić (46’ Lončar), Majić (46’ Rimac), Skoko (46’ Reić), Živković (76’ Kosović), Krstanović (46’ Sušak), Ćalušić (76’ Baždarić), Sopić (76’ Puljić), Baković (76’ Žlibanović).