Druga kvalifikacijska pobjeda

Hrvatska futsalska reprezentacija uvjerljiva u Izraelu

12.10.2022.

U svom drugom nastupu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2024. godine, hrvatska futsalska reprezentacija gostovala je u Izraelu te ubilježila visoku pobjedu (7:0).

Nakon uvjerljivih 5:1 u Slavonskom Brodu protiv Mađarske, izabranici Marinka Mavrovića otputovali su u Tel Aviv odmjeriti snage s domaćim Izraelcima.

Hrvatska je već u prvih deset minuta stekla dva pogotka prednosti, na poluvremenu je bilo 4:0, a u drugom su poluvremenu hrvatski reprezentativci još tri puta pronašli put do mreže (7:0).

Hat-trick je upisao Jelavić, a po jedan su pogodak postigli Perić, Jurlina, Sekulić i Kuraja.

Sljedeću kvalifikacijsku utakmicu vodeća Hrvatska igra 8. studenoga, na domaćem terenu, također protiv Izraela.