Debi za pamćenje

Pogodak Čoline, asistencija Belje

22.01.2023.

Mladi hrvatski reprezentativci David Čolina i Dion Drena Beljo uspješno su debitirali u službenoj utakmici za Augsburg.

Čolina je bio strijelac, a Beljo asistent u tijesnom (3:4) gostujućem porazu Augsburga od dortmundske Borussije u 16. kolu Bundeslige.

U prvom poluvremenu Borussia je dvaput vodila, ali su se gosti ekspresno vraćali iz zaostatka. Za prvi pogodak Augsburga zaslužan je Dion Drena Beljo, koji je ukrao loptu i lijepo proigrao Maiera za izjednačujući pogodak (1:1).

Čolina je u 77. minuti dočekao loptu koja se odbila od vratnice i iz blizine pogodio za izjednačenje 3:3, ali je Borussija minutu poslije opet povela, a sjajan je pogodak, iskosa s vrha šesnaesterca, postigao Reyna za domaće slavlje.