Prijateljski susreti u Poreču

Hrvatska U-19 dva puta poražena od Poljske

10.03.2014.

Hrvatska ženska reprezentacija do 19 godina starosti odigrala je u Poreču dvije prijateljske utakmice protiv vršnjakinja iz Poljske.

U subotu i ponedjeljak Hrvatska U-19 odmjeravala je u Poreču snage s Poljakinjama te ubilježila dva poraza. U subotu je Poljska slavila s visokih 5:0, dok je ponedjeljak preokretom došla do pobjede 3:1.

Hrvatska U-19 prvi je susret započela u sastavu Bačić, Stvorić, Kojić, Bojčić, Dokuzović, Parlov, Lubina, Šćukanec Hopinski, Stanić, Conjar i Dujmović, a još su igrale Straka, Kristić, Maltašić, Tunjić i Bošnjak.

Dva je pogotka za Poljsku postigla Pajor, a po jedan su dodale Matysik, Zawislak i Szaj.

U drugom susretu u hrvatskom su dresu počele Bačić, Stvorić, Kojić, Bojčić, Dokuzović, Lubina, Šćukanec Hopinski, Stanić, Conjar, Straka i Maltašić, a u nastavku priliku su dobile Horvat, Parlov, Dujmović, Kristić, Tunić i Bošnjak.

Izabranice Roberta Krznarića povele se u 21. minuti pogotkom Ivane Stanić, da bi u drugom poluvremenu za Poljsku precizne bile Kamczyk, Szaj i ponovno Kamczyk.