Poraz na kraju turnira

Grkinje preko slobodnih udaraca do pobjede

21.03.2014.

Hrvatska U-18 reprezentacija poražena je u posljednjem susretu na Uefinom razvojnom turniru od Grčke s 2:1.

Hrvatske djevojke nisu uspjele doći do pozitivnog rezultata u završnoj utakmici Uefinog razvojnog turnira koji se ovoga tjedna održao u BiH - grčke vršnjakinje bile su bolje s 2:1.

Theoni Zerva dovela je Grčku u vodstvo iz slobodnog udarca u 11. minuti, a za Hrvatsku je izjednačila Ana Dujmović u 46. minuti.

Grkinje su do pobjede došle zahvaljujući Tatiani Georgiou koje je također zabila iz slobodnog udarca u 69. minuti.

Hrvatska je pod vodstvom Roberta Krznarića igrala u sljedećem sastavu:

Sanja Sabo, Viktorija Stvorić, Josipa Dokuzović, Ena Devčić, Ana Dujmović, Ivana Maltašić, Ivana Stanić, Ivana Buljević, Mina Mehmedmović, Antonia Dulčić, Karla Šegota (još su igrale: Andreja Šćukanec-Hopinski, Mirna Sudan, Monika Maljak, Petra Bračević).

Hrvatska je tako okončala nastup s jednim bodom osvojenim remijem protiv Crne Gore (uz poraz nakon jedanaesteraca), a osim od Grčke, na startu turnira izgubila je od BiH s 3:0.