Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacija > Ženska > U-19

Hrvatska domaćin

Odabrane Hrvatice za
Elitno kolo

01.04.2014.
Odabrane Hrvatice za Elitno kolo
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS

Hrvatska je od ovoga tjedna domaćin Elitnog kola kvalifikacijama za Europsko prvenstvo djevojaka u kategoriji do 19 godina.

Hrvatska ženska U-19 reprezentacija okuplja se u srijedu 2. travnja u Zagrebu, a bit će smještena u hotelu Terme Tuhelj.

Izbornik Robert Krznarić pozvao je za ovu akciju 21 nogometašicu:

Doris Bačić (Malmö), Antonija Kojić (Osijek), Ivana Bojčić (Osijek), Ivana Maltašić (Osijek), Cristel Miočević (Yverdon), Victoria Stvorić (Alberweiler), Matea Bošnjak (Asch-Sonderbuch), Ivana Kristić (Dixi), Patricija Parlov (Borussia M), Monika Conjar (Pomurje), Gabrijela Gaiser (Agram), Josipa Dokuzović (Agram), Anela Lubina (Dinamo-Maksimir), Ivana Stanić (Dinamo-Maksimir), Michelle Skupnjak (SAD), Andrea Šćukanec-Hopinski (Pregrada), Ana Dujmović (Marjan), Mirna Sudan (Rijeka Jack pot), Ena Devčić (Agram), Monika Maljak (Dinamo-Maksimir).

Uz izbornika Krznarića, u stručnom stožeru reprezentacije su treneri Kruno Rendulić i Tihana Nemčić, trener vratarki Zlatko Božić, liječnica dr. Katarina Barbarić, fizioterapeutkinja Suzana Brodar, ekonom Verica Medved i tajnica reprezentacije Nina Pavlović.

Hrvatsku u Elitnom kolu čekaju tri snažna ispita, a na otvaranju turnira protivnik će biti reprezentacija Rusije. Hrvatice nakon toga čekaju ogledi protiv Škotske te Islanda. Na završnicu Europskog prvenstva putuju pobjednici šest kvalifikacijskih skupina te najbolji drugoplasirani (u ogledima s 1. i 3. reprezentacijom).

Elitno kolo, skupina 2, raspored utakmica:

Subota, 5. travnja:
Škotska - Island 15:30 (Velika Gorica)
Rusija - Hrvatska 15:30 (Lučko)

Ponedjeljak, 7. travnja:
Škotska - Hrvatska 15:30 (Siget)
Island - Rusija 15:30 (Sesvete)

Četvrtak, 10. travnja:
Rusija - Škotska 14:00 (Lučko)
Hrvatska - Island 14:00 (Sesvete)

Učitaj više