Novi pogodak hrvatskog napadača

Bayern u polufinalu, Mandžukić započeo preokret

10.04.2014.

Bayern iz Münchena izborio je mjesto među četiri najbolje momčadi Europe, a Mario Mandžukić ugradio je jedan pogodak u pobjedu nad Manchester Unitedom.

Nakon neriješenih 1:1 na Old Traffordu, gdje je hrvatski napadač Mario Mandžukić ubilježio asistenciju za izjednačenje, u srijedu su branitelj naslova Bayern i Manchester United odigrali uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka.

Engleski je predstavnik opet poveo, zahvaljujući odličnom udarcu Evre iz 57. minute. No, već dvije minute kasnije Bavarci su poravnali.

Ubacio je Ribery, a Mandžukić glavom matira De Geu za 1:1. Pobjedu i prolaz Bayerna, uz konačnih 3:1, osigurali su Müller u 68. i Robben u 76. minuti utakmice.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu.

Osim Bayerna, polufinale Lige prvaka igrat će Modrićev Real Madrid, Chelsea i Atletico Madrid.