Puno promašenih prilika

Novi poraz od Amerikanaca

10.04.2014.

Hrvatska U-16 reprezentacija upisala je i drugi minimalan poraz od selekcije SAD-a u tri dana, iako je u današnjem ogledu pružila bolju partiju.

Izabranici Luke Pavlovića odigrali su u Zagrebu bolju utakmicu nego prije dva dana u Zaprešiću, no još jednom su Amerikanci slavili s 1:0.

Ovoga puta je pogodak odluke postigao Christian Pulisic u 43. minuti nakon što je lijepo probio lijevu stranu hrvatske obrane.

Hrvatska je propustila niz dobrih prilika, a najbliže pogotku Hrvati su bili u 72. minuti kada je Soldo udarcem glavom pogodio gredu.

Hrvatska - SAD (U-16) 0:1
0:1 Pulisic 43.

Hrvatska: Šemper, Prugovečki (od 70. Simonović), Hudeček, Borovec (od 78. Delić), Olujić, Soldo, Brekalo, Pasariček (od 70. Blatančić), Moro (od 56. Majić), Zenko, Lovren (od 56. Malkoč)