Hat-trick Penave

Alumnus osvojio naslov prvaka Hrvatske

10.06.2014.

U petoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske u malom nogometu momčad zagrebačkog Alumnusa svladala je makarsko Novo Vrijeme Apfel rezultatom 3:2 i tako osvojila svoju prvu titulu prvaka.

Pred šestotinjak gledatelja u zagrebačkoj Martinovki Studenti su došli do treće pobjede nad makarskom momčadi Novo Vrijeme Apfel.

U napetoj utakmici koja je obilovala prilikama za domaćina, gosti su ipak prvi poveli pogotkom Babića u 16. minuti. Rezultat u 21. minuti u egal stavlja Alumnusov Penava, koji ubrzo zabija i svoj drugi pogodak čime Alumnusu osigurava vodstvo.

Novo Vrijeme Apfel okušalo je sreću i s golmanom-igračem te minutu prije kraja susreta Jelavić uspijeva izjednačiti i tako "zapaliti" 50-ak navijača iz Makarske na tribinama.

Ipak, raspoloženi Penava u posljednjoj minuti susreta zaključuje svoj hat-trick i Alumnusu osigurava naslov prvaka, na sveopće oduševljenje publike u Martinovki.

Alumnusu je ovo prva titula prvaka Hrvatske.