prvaka Danske

30.07.2014.
Dinamo u prvom susretu pobijedio prvaka Danske
  • Weibo

Hrvatski prvak Dinamo pobijedio je u srijedu navečer u Danskoj i napravio novi korak prema Ligi prvaka.

Nakon uspješno preskočenog Žalgirisa u drugom pretkolu, u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka Zagrepčani su odmjerili snage s danskim prvakom Aalborgom te ubilježili vrijednu gostujuću pobjedu.

U prvih 45 minuta domaćini su bili opasniji, no odluka je pala u drugom poluvremenu.

Samo četiri minute poslije odmora, Brozović je preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora zaključio akciju za vodstvo i, pokazalo se, konačno slavlje rezultatom 1:0.

Uzvratna je utakmica na rasporedu iduće srijede, 6. kolovoza.