Precizan s 11 metara

Prvi pogodak Mandžukića za Atletico Madrid

10.08.2014.

Mario Mandžukić postigao je u prijateljskoj utakmici protiv Wolfsburga svoj prvi pogodak u dresu Atletico Madrida.

Španjolski Atletico Madrid i njemački Wolfsburg odigrali su prijateljsku utakmicu u kojoj je aktualni pobjednik Primere i europski viceprvak Atletico pobijedio s uvjerljivih 5:1.

Prva dva gola za Španjolce zabio je Raul Garcia, a na 3:0 povisio je hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić, koji je u 62. minuti bio precizan iz kaznenog udarca.

Na 3:1 smanjio je Naldo, a potom su mrežu Wolfsburga pogodili još Koke i Hector postavivši konačni rezultat.

Mario Mandžukić igrao je do 75. minute dvoboja, a Ivica Olić je s druge strane odigrao cijelu utakmicu. Ivan Perišić nije konkurirao za sastav Wolfsburga zbog ozljede.