Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacija > Ženska > U-19

Pripreme za jesen

Ljetni kamp U-19 i
U-17 reprezentacije

22.08.2014.
Ljetni kamp U-19 i U-17 reprezentacije
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS

Hrvatske mlade ženske reprezentacije pripremat će se ovoga tjedna u Sv. Martinu na Muri za predstojeće jesenske izazove.

Jesen tradicionalno donosi nove kvalifikacijske cikluse mladim hrvatskim selekcijama, a za svoje kvalifikacijske ispite hrvatske ženske U-19 i U-17 reprezentacije pripremat će se ovoga tjedna u Sv. Martinu na Muri gdje će boraviti od 22. do 26. kolovoza u sklopu ljetnog kampa ženske mladeži.

U-19 selekcija pritom će odigrati i dvije prijateljske utakmice protiv Slovenije - 26. kolovoza u 17 sati u Krškom te dva dana kasnije u 16 sati u Sv. Martinu na Muri.

U-17 reprezentaciju, pak, početkom rujna čeka razvojni turnir na kojem će nastupati i Slovenija, Crna Gora i Slovačka.

Lista kandidatkinja za U-19 reprezentaciju:

Monika Maljak (Dinamo-Maksimir), Tea Horvat (Dinamo-Maksimir), Ivana Stanić (Dinamo-Maksimir), Paula Ambruš (Dinamo-Maksimir), Ena Devčić (Agram), Josipa Dokuzović (Agram), Karla Šegota (Agram), Lucija Škvarić (Agram), Victoria Stvorić (Alberweiler), Matea Bošnjak (Alberweiler), Ivana Kristić (Dixie), Melani Zrno (Dixie), Ivana Maltašić (Osijek), Mirna Sudan (Rijeka Jack-pot), Mina Mehmedović (Rijeka Jack-pot), Antonija Dulčić (Split), Karla Radmanović (Trnava), Nikolina Romić (Viktorija), Ana-Marija Jozić (Viktorija), Ana Dujmović (Marjan), Simona Murić (Lepoglava), Paola Petrušić (Ombla), Jelena Kešina (Neretva), Ivana Kolovrat (Neretva).

Lista kandidatkinja za U-17 reprezentaciju:

Dora Jakovac (Rijeka Jack-pot), Natalija Biberica (Rijeka Jack-pot), Ivana Bocka (Rijeka Jack-pot), Eni Bebek (Rijeka Jack-pot), Lara Grašo (Split), Matea Lasić (Split), Ana Uršić (Split), Danica Gudelj (Split), Doris Tomić (Agram), Petra Pezelj (Agram), Anđa Stipić (Agram), Melani Mihić (Agram), Sara Bučić (Agram), Karla Resanović (Agram), Antonia Kompes (Agram), Stella Gorički (Pregrada), Marija Kunštek (Osijek), Marima Peša (Osijek), Ana Kovač (Osijek), Melisa Babić (Osijek), Lara Bešenski (Osijek), Ana-Marija Majačić (Osijek), Lorena Balić (Osijek), Petra Franić (Marjan), Ivana Klarić (Marjan), Mia Piuk (Marjan), Jadranka Govorko (Marjan), Ivana Slipčević (Bayern), Katica Radoš (Victoria Highlanders), Hanna Drkulec (Northwestern)

Za rad dviju reprezentacija brinut će se koordinatorica stožera ženskih reprezentacija Marija Margareta Damjanović, izbornik U-19 selekcije Robert Krznarić, izbornik U-17 selekcije Ivica Milković, kondicijski trener A reprezentacije Hrvoje Matijević, treneri Tihana Nemčić (U-19), Davor Cvetković (U-17), Zlatko Božić, Mario Mišljenović (vratarke) i Cvita Gregov (kondicijski trener U-19), liječnica dr. Katarina Barbarić, fizioterapeutkinje Jelena Burić i Dajana Vrbanić, ekonom Verica Medved i tehnička tajnica reprezentacija Nina Pavlović.

Učitaj više